Stránky

16. 7. 2013

Mistrovství Světa Sopot 13-26.7.13

Mistroství svět v PG i s naší účastí. Stránky závodu jsou zde. Live tracking zde.

15.7.13 1.kolo 75km
Petra Slívová na GINu dol5tla na krásném celkovém 29.místě. Na 35.místě je pak Staník Klikař na AXIS Mercury Sport. David Ohlídal na 64.místě a křídle AXIS Mercury Sport. Ondřej Krupa pak letí na AXIS Mercury Sport a umístil se na 65.místě. Gradientí pilot Petr Chromec se umístil na 95.místě na křídle AXIS Mercury Sport. Další Gradientí pilot Petr Kostrhun byl 125. a to na křídle Ozone EnZo.

Výsledky :
Celkem

16.7.13 2.kolo zrušeno - silný vítr

17.7.13 3.kolo 70km
Místní meteomani předpovídají dobrý den a vše rozhodnou podmínky na startovišti. Základny v 2400m. Zatím silný severný vítr, pokud se to stočí na SV, pak by to mohlo být použitelné. Stará Planina je 10 - 20 km VSV od Sopotu a je chráněna přes SV větrem.  Takže se ještě uvidí co se bude dít v tomto kole. Takže piloti vyráží na start.

A tady na BLOGu jsou další zajímavé informace.

V 2.tasku Staník byl 55. (Celkově 30), David to dotáhl na 63.místě (Celkově 65), Ondřej Krupa 96.místo(Celkově 81) , Petr Chromec 109.místo (Celkově 115), Petr Kostrhun 125. místo (Celkově 127) a Petře se kolo nevyvedlo a bylo z toho 145.místo (Celkově 11.místo mezi ženami z 14).

V národech si náš tým vybojoval zatím 14.místo z 38 přihlášených národních týmů.

Výsledky : Celkem, Národy, Ženy

18.7.13 4.kolo - 71,1km  zrušeno
Přestože počasí je doopravdy pěkné. Jeden doposud z nejlepších dnů. Na startu foukal vítr do zad, který neumožňoval odstaretovat. Bezp.komise se rozhodla kolo zrušit. A je pro dnešek vymalováno...

19.7.13 7.kolo - 117km
Dneska super letové počasí s vysokými dostupy. Petr Kostrhun toho využil k 35.místu (Celkově 96.místo), David Ohlídal byl na 42.místě (Celkově 36.místo), Standa Klikař 71.místo (Celkově 57.místo) , Petr Slívová je 90tá (Celkově 119.místo, mezi ženami 10tá), Petr Chromec je na 93.místě (Celkově na 107.místě), Ondřej Krupa pak na 106.místě (Celkově na 105.místě).